Aktualności

Sieć kultury. Warsztaty w Bytowie

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców - 23.09.2015

Wypełnij formularz i dowiedz sie nt. „Najważniejszych zasad pozyskiwania dotacji i realizowania przez przedsiębiorców projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”

Inkubator w Bytowie - 15.09.2015
 
Kolejne spotkanie IOB z województwa pomorskiego

Kolejne spotkanie IOB z województwa pomorskiego

Inkubator w Bytowie - 3.06.2015
 

Informujemy, że od 1 lipca 2015 r. będzie dostępne jedno pomieszczenie dla firmy inkubowanej o pow. 18,63 m2. Zapraszamy do kontaktu.

Inkubator w Bytowie - 1.07.2015
 

Mobilny Punkt Informacyjny w Bytowie dla osób zainteresowanych pozyskaniem Funduszy Europejskich - bezpłatne konsultacje

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI).  Bezpłatne konsultacje odbędą się 8 stycznia 2016 roku (piątek), w godzinach 10:00 – 13:00 w Urzędzie Miejskim w Bytowie, ul. 1 Maja 15 (sala 105).

Inkubator w Bytowie - 5.01.2016
 

"PWP - Partnerstwo na rzecz promocji podnoszenia kwalifikacji zawodowych w województwie pomorskim". Seminarium w bytowskim Inkubatorze.

24 kwietnia 2015r w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbędzie się seminarium pt. "PWP - Partnerstwo na rzecz promocji podnoszenia kwalifikacji zawodowych w województwie pomorskim". Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału pracowników i pracodawców, przedstawicieli związków zawodowych i związków pracodawców, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych oraz instytucji rynku pracy zamieszkałych na terenie województwa pomorskiego. 

Seminarium odbędzie się w godzinach 9:00 - 17:00 w sali konferencyjnej KIP w Bytowie.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.edukacjapomorskie.eu

Znajdujący się poniżej formularz zgłoszeniowy prosimy wypełnić i przesłać na adres e-mail: rekrutacja@forumokretowe.org.pl; bądź faksem na numer 58 308 44 18

ZAPROSZENIE

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PROGRAM SEMINARIUM

Inkubator w Bytowie - 24.04.2015
 

Wykorzystanie fotowoltaiki w domu i przedsiębiorstwie

W dniu 9 kwietnia 2015 roku w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie odbyło się spotkanie informacyjne na temat wykorzystania fotowoltaiki w domu i przedsiębiorstwie.

Spotkanie skierowane było do osób planujących budowę mikroinstalacji fotowoltaicznej, planujących inwestycję OZE w swojej firmie, chcących się dowiedzieć, jak obniżyć koszty energii w budynkach, interesujących się możliwościami dofinansowania instalacji odnawialnych źródeł energii. Doradcy i specjaliści odpowiadali na wszelkie pytania, związane z kolejnymi etapami realizacji inwestycji budowy mikroinstalacji OZE, małej i dużej elektrowni słonecznej: od podjęcia decyzji o inwestycji, przez przygotowanie, projekt, realizację, po jej odbiór i eksploatację.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów, przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne.

Zorganizowanie kolejnego spotkania informacyjnego będzie możliwe w przypadku zgłoszenia większej grupy osób zainteresowanych.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Inkubator w Bytowie - 9.04.2015
 

Szkolenie z podstaw programowania i automatyki

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie gorąco zaprasza na szkolenie z podstaw programowania w języku C/C++.

Dwudniowe warsztaty pomogą nabyć umiejętności wysoko cenione na rynku pracy.

Jeżeli szukacie pomysłu na Wasze życie zawodowe, warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań:http://programistamag.pl/ile-zarabiaja-programisci/

Termin szkolenia: 25-26 kwietnia 2015r

Więcej informacji oraz rezerwacja miejsca pod numerem telefonu 730 606 062 lub e-mail tomasz.furman@inkubatotbytow.com.pl

Inkubator w Bytowie - 25.04.2015
 

Perspektywa 2014-2020 - wsparcie dla przedsiębiorców na rozwój działalności - przegląd programów operacyjnych

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie zaprasza chętnych na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Perspektywa 2014 - 2020 – wsparcie dla przedsiębiorców na rozwój działalności – przegląd programów operacyjnych

Spotkanie zostanie przeprowadzone przez specjalistów z Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Słupsku.

Termin i miejsce spotkania:

14 maja 2015 godz. 10:00 – 13:00 w sali konferencyjnej Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie, ul. Podzamcze 34.

Chętnych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i nadesłanie drogą e-mailową na adres biuro@inkubatorbytow.com.pl lub zgłoszenie telefoniczne pod nr 59 721 24 77 do dnia 11.05.2015r.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia.

 

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA 

Inkubator w Bytowie - 14.05.2015
 
Nauka i stypendium w Niemczech

Nauka i stypendium w Niemczech

Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego w Słupsku realizuje projekt  przyuczenia  do  zawodów w Niemczech. Uczestnicy  z Polski otrzymają stypendium na pokrycie kosztów pobytu oraz podróży, będą  też uczestniczyć  w kursie języka niemieckiego.

Inkubator w Bytowie - 20.01.2015
 
Spotkanie integracyjne

Spotkanie integracyjne

20 marca 2015 roku już po raz drugi odbyło się spotkanie firm inkubowanych z operatorem Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie, Fundacją Rozwoju Lokalnego "PARASOL". Pierwsze takie spotkanie miało miejsce w grudniu, a pretekstem były zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Tym razem spotkaliśmy się z okazji nadchodzącej Wielkanocy oraz przywitaliśmy wiosnę.

Inkubator w Bytowie - 20.03.2015
 

Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku w czerwcu rozpoczął realizację trzyletniego programu „Sieć kultury” skierowanego dla osób zajmujących się edukacją kulturową w województwie pomorskim. Jego zadaniem jest wzmocnienie roli edukacji kulturowej w działaniach instytucji kultury i oświaty przez tworzenie warunków do współpracy między edukatorami i animatorami kultury.

W dniach 25 - 26 czerwca br. w  Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie spotkali się nauczyciele i edukatorzy, którzy aktywnie działają w obszarze edukacji kulturowej w regionie na bezpłatnych warsztatach: Design Thinking dla kultury, Nowe technologie w edukacji kulturowej i Facylitacja jako narzędzia pracy z grupą.

Na warsztatach przedstawione zostały możliwości wykorzystania nowych technologii w projektach z zakresu edukacji kulturowej, zaprezentowano główne metody umożliwiające poznanie potrzeb i problemów odbiorców, a także można było doświadczyć  wykorzystanie poznanych narzędzi facylitacyjnych.

 
 
 
1... 10 11 12 13 14 ...15
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij