Aktualności

Sieć kultury. Warsztaty w Bytowie

Zapraszamy na weekendowy kurs Solid Edge

Zapraszamy na weekendowy kurs Solid Edge

Chcesz zdobyć nowe kompetencje poszukiwane na rynku pracy?
Interesuje Cię wiedza praktyczna z zakresu projektowania?
Zapraszamy na weekendowy kurs Solid Edge 
TERMIN: 6-7 XII
KONTAKT: 730 606 062

Inkubator w Bytowie - 6.12.2014
 
Poznaj zasady prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów

Poznaj zasady prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów

Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie zapraszają na szkolenie pt. "Księgowość małych podmiotów gospodarczych".

Inkubator w Bytowie - 21.11.2014
 
POMORSKI DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BYTOWSKIM INKUBATORZE

POMORSKI DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BYTOWSKIM INKUBATORZE

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców zainteresowanych możliwościami rozwoju swoich firm.

Inkubator w Bytowie - 20.11.2014
 

Zbuduj dobre relacje i wizerunek organizacji poprzez Społeczną Odpowiedzialność Biznesu (CSR)

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla firm.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach i doradztwie z dziedziny SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI BIZNESU (CSR). www.csron.pl

Inkubator w Bytowie - 5.11.2014
 

Spotkanie powiatowe w ramach projektu „Rady Pożytku do STANDARDowego użytku”

W imieniu Centrum Inicjatyw Obywatelskich, Stowarzyszenia EDUQ oraz Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Bytowskiego zapraszamy do udziału w spotkaniu na temat potrzeb i możliwości powoływania  Rad Działalności Pożytku Publicznego. Spotkanie odbędzie się 20 października 2014 roku o godz. 16:30 w budynku KIP w Bytowie ul. Podzamcze 34.

Inkubator w Bytowie - 20.10.2014
 

„Być albo nie być społecznie odpowiedzialnym w biznesie”. Weź udział w bezpłatnym seminarium!Region Gdański NSZZ „Solidarność”

zaprasza do bezpłatnego udziału w seminarium

„Być albo nie być społecznie odpowiedzialnym w biznesie”

które odbędzie się 27 października 2014 roku w godz. 10.00 – 15.00

w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

w Bytowie ul. Podzamcze 34

Inkubator w Bytowie - 27.10.2014
 

Sieć kultury. Warsztaty w Bytowie

Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku w czerwcu rozpoczął realizację trzyletniego programu „Sieć kultury” skierowanego dla osób zajmujących się edukacją kulturową w województwie pomorskim. 

Inkubator w Bytowie - 28.06.2016
 
Witamy inkubowaną firmę

Witamy inkubowaną firmę

Szkoła języka angielskiego COOL SCHOOL dołączyła do grona firm inkubowanych, świadczących swoje usługi w budynku bytowskiego Inkubatora. 

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

COOL SCHOOL

FACEBOOK

Inkubator w Bytowie - 1.10.2014
 

10-lecie Polski w Unii Europejskiej

Zapraszamy gorąco do obejrzenia filmu, który bierze udział w konkursie „Strzał w dziesiątkę”, ogłoszonym przez Komisję Europejską – Przedstawicielstwo w Polsce. Konkurs związany jest z 10. rocznicą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Spot został stworzony przez uczniów Gimnazjum nr 2 w Bytowie: Ludwika Bajgota, Fryderyka Wiatrowskiego, Jakuba Geletę. Autorzy postanowili w ten sposób również promować nasze miasto i mieszkańców. Brawo za kreatywność!  

ZOBACZ FILM

Inkubator w Bytowie - 9.10.2014
 
Kolacja pozarządowa w bytowskim Inkubatorze

Kolacja pozarządowa w bytowskim Inkubatorze

   W dniu 18.09.2014r. w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie na zaproszenie Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Bytowskiego oraz Zarządu Fundacji Rozwoju Lokalnego „PARASOL” odbyła się pierwsza z planowanego cyklu „Kolacja pozarządowa”, poświęcona ważnym problemom i sprawom lokalnym, których rozwiązanie wymaga współdziałania, budowania wzajemnych relacji pomiędzy władzami samorządowymi, sektorem pozarządowym, grupami mieszkańców oraz miejscowymi przedsiębiorcami i ich organizacjami. Na kolację zaproszeni zostali liderzy organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, przedstawicieli rad osiedlowych, sołeckich itp. z wszystkich gmin powiatu bytowskiego.

Inkubator w Bytowie - 19.09.2014
 

Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku w czerwcu rozpoczął realizację trzyletniego programu „Sieć kultury” skierowanego dla osób zajmujących się edukacją kulturową w województwie pomorskim. Jego zadaniem jest wzmocnienie roli edukacji kulturowej w działaniach instytucji kultury i oświaty przez tworzenie warunków do współpracy między edukatorami i animatorami kultury.

W dniach 25 - 26 czerwca br. w  Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie spotkali się nauczyciele i edukatorzy, którzy aktywnie działają w obszarze edukacji kulturowej w regionie na bezpłatnych warsztatach: Design Thinking dla kultury, Nowe technologie w edukacji kulturowej i Facylitacja jako narzędzia pracy z grupą.

Na warsztatach przedstawione zostały możliwości wykorzystania nowych technologii w projektach z zakresu edukacji kulturowej, zaprezentowano główne metody umożliwiające poznanie potrzeb i problemów odbiorców, a także można było doświadczyć  wykorzystanie poznanych narzędzi facylitacyjnych.

 
 
 
1... 11 12 13 14
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij