Aktualności

Sieć kultury. Warsztaty w Bytowie

Nauka i stypendium w Niemczech

Nauka i stypendium w Niemczech

Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego w Słupsku realizuje projekt  przyuczenia  do  zawodów w Niemczech. Uczestnicy  z Polski otrzymają stypendium na pokrycie kosztów pobytu oraz podróży, będą  też uczestniczyć  w kursie języka niemieckiego.

Inkubator w Bytowie - 20.01.2015
 
Spotkanie integracyjne

Spotkanie integracyjne

20 marca 2015 roku już po raz drugi odbyło się spotkanie firm inkubowanych z operatorem Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie, Fundacją Rozwoju Lokalnego "PARASOL". Pierwsze takie spotkanie miało miejsce w grudniu, a pretekstem były zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Tym razem spotkaliśmy się z okazji nadchodzącej Wielkanocy oraz przywitaliśmy wiosnę.

Inkubator w Bytowie - 20.03.2015
 
Szkolenie "Najważniejsze zmiany podatkowe na rok 2015 oraz najnowsze orzecznictwo podatkowe"

Szkolenie "Najważniejsze zmiany podatkowe na rok 2015 oraz najnowsze orzecznictwo podatkowe"

Szanowni Państwo,

Polska  Fundacja  Przedsiębiorczości  (PFP)  –  jako  instytucja  wspierająca  rozwój  mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. 

Najważniejsze zmiany podatkowe na rok 2015 oraz najnowsze orzecznictwo podatkowe”

Inkubator w Bytowie - 2.02.2015
 
Budujemy 1 nowy dom za 9 ton

Budujemy 1 nowy dom za 9 ton

Przekaż zużyte baterie oraz płyty CD i DVD. Dzięki zebranym bateriom i płytom zostaną zbudowane domy dla ofiar tajfunu na Filipinach.

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie bierze udział w akcji i gorąca zachęca wszystkich do przyłączenia się. Pojemniki znajdziesz w budynku bytowskiego Inkubatora. 

Zapraszamy!

Inkubator w Bytowie - 20.01.2015
 

LOKALNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH - BEZPŁATNE KONSULTACJE W BYTOWIE

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. w Gdańsku z dniem 02.01.2015r. uruchomiła w Słupsku Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, należący do Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie pomorskim, współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013.

LPI FE w Słupsku obejmuje swoim działaniem powiat bytowski.

 

Inkubator w Bytowie - 12.02.2015
 
Nauka nie musi być nudna!

Nauka nie musi być nudna!

W te ferie nie będziesz się nudzić! Poznaj tajniki nauki na zajęciach praktycznych.

Zapraszamy na zajęcia z zakresu przyrody, biologii, chemii, techniki i fizyki. "Mały inżynier" w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie!

Inkubator w Bytowie - 12.02.2015
 

I spotkanie Inkubatorów Przedsiębiorczości

W dniu 24.03.2015 w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach odbyło się pierwsze spotkanie networkingowe inkubatorów przedsiębiorczości oraz innych Instytucji Otoczenia Biznesu, które działają na obszarze województwa pomorskiego poza obszarem aglomeracji trójmiejskiej, w której wziął udział Dyrektor Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie.

Inkubator w Bytowie - 24.03.2015
 
Kurs SOLID EDGE 3D

Kurs SOLID EDGE 3D

Chcesz zdobyć nowe kompetencje poszukiwane na rynku pracy?
Interesuje Cię wiedza praktyczna z zakresu projektowania?

Inkubator w Bytowie - 17.01.2015
 

Opisują powiat, dostają nagrody

Od historii lokalnego sportu po pszczelarstwo, od plastyki w BCK w Bytowie, po historię rewitalizacji dworów na obszarach popegeerowskich - autorzy najlepszych prac magisterskich i doktorskich zostali docenieni w konkursie organizowanym przez Fundację „Parasol”.

Laureaci konkursu im. Szymona Krofeya, recenzenci oraz Zarząd Fundacji „Parasol”

Inkubator w Bytowie - 29.01.2015
 

Magicznych Świąt !

Korzystając ze sposobności życzymy wszystkim zdrowia, szczęścia i radości. Niech Państwa życie, nie tylko zawodowe, ale również prywatne obfituje w sukcesy i zawsze przynosi satysfakcję!

Inkubator w Bytowie - 24.12.2014
 

Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku w czerwcu rozpoczął realizację trzyletniego programu „Sieć kultury” skierowanego dla osób zajmujących się edukacją kulturową w województwie pomorskim. Jego zadaniem jest wzmocnienie roli edukacji kulturowej w działaniach instytucji kultury i oświaty przez tworzenie warunków do współpracy między edukatorami i animatorami kultury.

W dniach 25 - 26 czerwca br. w  Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie spotkali się nauczyciele i edukatorzy, którzy aktywnie działają w obszarze edukacji kulturowej w regionie na bezpłatnych warsztatach: Design Thinking dla kultury, Nowe technologie w edukacji kulturowej i Facylitacja jako narzędzia pracy z grupą.

Na warsztatach przedstawione zostały możliwości wykorzystania nowych technologii w projektach z zakresu edukacji kulturowej, zaprezentowano główne metody umożliwiające poznanie potrzeb i problemów odbiorców, a także można było doświadczyć  wykorzystanie poznanych narzędzi facylitacyjnych.

 
 
 
1... 11 12 13 14 15
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij