Aktualności

Sieć kultury. Warsztaty w Bytowie

Zaproszenie na Konferencję "Bezpieczeństwo w Twoich rękach"

Zaproszenie na Konferencję "Bezpieczeństwo w Twoich rękach"

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na IV Konferencję „Bezpieczeństwo w Twoich rękach”, która odbędzie się 27 lutego 2018 r. w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie, przy ul. Podzamcze 34. Jest to event organizowany  dla Kaszubskiego  Związku  Pracodawców,  który wraz  z firmą IROGLOBAL   Sp.   z   o.o.   jest równocześnie współorganizatorem wydarzenia. Celem konferencji jest przedstawienie nowoczesnych rozwiązań wspomagających bezpieczeństwo zarówno w zakładach pracy, jak i w życiu codziennym oraz wymiana doświadczeń w tym zakresie.

Inkubator w Bytowie - 15.02.2018
 

SPOTKANIE BYTOWSKIEGO KLUBU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

V SPOTKANIE BYTOWSKIEGO KLUBU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

ŚRODA 28 LUTY GODZ. 18

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

PRZEKONASZ SIĘ, jak skutecznie budować zespoły sprzedażowe oraz jakie czynniki są kluczowe, aby systematycznie zwiększać sprzedaż. Opowie o tym Daniel Jankowski, były dyrektor handlowy korporacji farmaceutycznej, który stworzył zespół sprzedażowy, generujący miliony złotych zysku rocznie.

DOWIESZ SIĘ, jak w praktyce mądrze i bezpiecznie inwestować w nieruchomości. Przekonasz się również, jak w krótkim czasie możesz stać się właścicielem nieruchomości o wartości 100-150 tys. zł – nawet jeśli obecnie nie masz dużej ilości pieniędzy i nie chcesz zaciągać kredytu w banku. Brzmi niewiarygodnie? Jednak jest to możliwe! Opowie o tym Marek Klamut, profesjonalny inwestor i przedsiębiorca z prawie 30-letnim doświadczeniem w biznesie.

POZNASZ innych przedsiębiorczych ludzi z Twojego regionu. Jeśli szukasz partnerów do współpracy, masz jakiś ciekawy produkt lub też po prostu chcesz poznać ciekawych, ambitnych ludzi – będziesz miał/a ku temu okazję, ponieważ networking jest również ważną częścią naszego spotkania.

USŁYSZYSZ, jak możesz stać się częścią społeczności Klubu Przedsiębiorczości, dzięki której aktywnie pomożemy Ci w dotarciu do nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

 

AGENDA SPOTKANIA:

Godz. 17:15-18:00 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW.

Moduł 1 (godz. 18:00-18:15)
POWITANIE I WSTĘP – CO TOBIE MOŻE DAĆ KLUB PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?

Prowadzący: Adam Przemyk i Jacek Szwed, założyciele Klubów Przedsiębiorczości.
W trakcie wstępu dowiesz się, kim jesteśmy, dlaczego powstał Klub, jaka jest nasza misja i jak Tobie może on pomóc w realizacji Twoich celów biznesowych.

Moduł 2 (godz. 18:15- 19:30)
SPRZEDAŻ- UMIEJĘTNOŚĆ XXI WIEKU.

Poprowadzi: Daniel Jankowski. Były dyrektor handlowy w jednej korporacji farmaceutycznych. Zarządzał zespołem kilkudziesięciu profesjonalnych handlowców, którzy generowali ponad milion złotych obrotów miesięcznie. Obecnie Daniel jest CEO Instytutu Kryptografii, międzynarodowej spółki, która zajmuje się edukacją w zakresie technologii Blockchain oraz kryptowalut.

W trakcie tej prelekcji dowiesz się:

  • Jak skutecznie budować zespoły sprzedażowe,
  • Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze osób do zespołu,
  • W jaki sposób zarządzać ludźmi, aby chcieli oni za Tobą podążać,
  • Jak budować właściwe relacje ze swoim zespołem,
  • Jakie są najważniejsze parametry, które powinieneś na bieżąco monitorować w swoich zespołach.

PRZERWA KAWOWO-NETWORKINGOWA (godz. 19:30-20:00)Inkubator w Bytowie - 26.02.2018
 
OFERTA PRACY

OFERTA PRACY

OFERTA PRACY

Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o.

Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. został powołany do życia w 2004 roku z inicjatywy Marszałka Województwa Pomorskiego. Jesteśmy spółką z większościowym udziałem  jednostek samorządu terytorialnego, której priorytetem jest wspieranie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych (non governmental organisation, NGO), działających na terenie województwa pomorskiego, poprzez udostępnianie nisko oprocentowanych pożyczek. Oferowane przez nas pożyczki na rozwój przedsiębiorstw i NGO, finansowane są ze środków samorządowych, Budżetu Państwa oraz Unii Europejskiej.

 

Inkubator w Bytowie - 27.02.2018
 
REKRUTACJA DO UDZIAŁU W PROJEKCIE W POWIECIE SŁUPSKIM

REKRUTACJA DO UDZIAŁU W PROJEKCIE W POWIECIE SŁUPSKIM

Zapraszamy do udziału w projekcie finansowanym przez Unię Europejską pt. „AKTYWIZACJA SPOŁECZNO-ZAWODOWA OSÓB ZAGROŻONYCH UBÓSTWEM LUB WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM Z GMIN POWIATU SŁUPSKIEGO CHARAKTERYZUJĄCYCH SIĘ PONADPRZECIĘTNYM WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM”

Inkubator w Bytowie - 1.02.2018
 
Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” s.c. zaprasza   do udziału w projekcie „Szansa dla młodych”.

Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” s.c. zaprasza do udziału w projekcie „Szansa dla młodych”.

Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” s.c. zaprasza mieszkańców powiatu bytowskiego do udziału w projekcie Szansa dla młodych”.

Inkubator w Bytowie - 1.02.2018
 
Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” zaprasza mieszkańców powiatu bytowskiego, lęborskiego i kościerskiego do udziału w projekcie „Nowy Start”.

Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” zaprasza mieszkańców powiatu bytowskiego, lęborskiego i kościerskiego do udziału w projekcie „Nowy Start”.

Celem projektu jest wsparcie osób, które utraciły w ciągu ostatnich 6 m-cy pracę z przyczyn pracodawcy, są w okresie wypowiedzenia lub czują się zagrożone zwolnieniem ( są zatrudnione w zakładach pracy, które w ciągu ostatnich 12 m-cy zwolniły co najmniej 1 pracownika z przyczyn niedotyczących pracowników).

Inkubator w Bytowie - 1.02.2018
 

Bezpłatne seminarium pt. „Potencjał i szanse rozwoju na rynku niemieckim – Hannover Messe jako narzędzie pozyskania rynku”.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego organizuje wraz z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową oraz Targami Hanowerskimi bezpłatne seminarium pt. „Potencjał i szanse rozwoju na rynku niemieckim – Hannover Messe jako narzędzie pozyskania rynku”. Seminarium odbędzie się w dniu 29.11.2017r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, Sala Okrągła, ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego oraz patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju.

Podczas seminarium poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • Hannover Messe jako hot spot dla przemysłu 4.0 – charakterystyka targów;
  • Rynek niemiecki jako atrakcyjny rynek zbytu – charakterystyka sektora przemysłowego, potencjał i wskazówki praktyczne;
  • Polsko-niemieckie stosunki handlowe i inwestycyjne;
  • Prawne aspekty prowadzenia działalności na rynku niemieckim: zakładanie spółki/oddziału firmy w Niemczech.
Inkubator w Bytowie - 8.11.2017
 

Szkolenie -poświęcone zasadom przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie organizowane w dniu 17 listopada 2017 r. poświęcone zasadom przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. 

Inkubator w Bytowie - 14.11.2017
 
Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Inkubator w Bytowie - 20.12.2017
 
Otwarte zebranie dla przedsiębiorców

Otwarte zebranie dla przedsiębiorców

Kaszubski Związek Pracodawców, starosta bytowski - Leszek Waszkiewicz i burmistrz Bytowa - Ryszard Sylka zapraszają na otwarte zebranie przedsiębiorców, które odbędzie się w czwartek, 16 listopada 2017 r. o godz. 11:00 w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie przy ul. Podzamcze 34.

 

Tematyka spotkania prowadzona będzie pod hasłem Kaszuby "fair" dla cudzoziemców

Inkubator w Bytowie - 6.11.2017
 

Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku w czerwcu rozpoczął realizację trzyletniego programu „Sieć kultury” skierowanego dla osób zajmujących się edukacją kulturową w województwie pomorskim. Jego zadaniem jest wzmocnienie roli edukacji kulturowej w działaniach instytucji kultury i oświaty przez tworzenie warunków do współpracy między edukatorami i animatorami kultury.

W dniach 25 - 26 czerwca br. w  Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie spotkali się nauczyciele i edukatorzy, którzy aktywnie działają w obszarze edukacji kulturowej w regionie na bezpłatnych warsztatach: Design Thinking dla kultury, Nowe technologie w edukacji kulturowej i Facylitacja jako narzędzia pracy z grupą.

Na warsztatach przedstawione zostały możliwości wykorzystania nowych technologii w projektach z zakresu edukacji kulturowej, zaprezentowano główne metody umożliwiające poznanie potrzeb i problemów odbiorców, a także można było doświadczyć  wykorzystanie poznanych narzędzi facylitacyjnych.

 
 
 
1... 2 3 4 5 6 ...13
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij