Aktualności

Sieć kultury. Warsztaty w Bytowie

Centrum Innowacyjnego Biznesu organizuje kursy językowe i komputerowe dla osób 50 +

Centrum Innowacyjnego Biznesu organizuje kursy językowe i komputerowe dla osób 50 +

Projekt Kliknij TIKi, wybierz języki - POMORSKIE!

Centrum Innowacyjnego Biznesu organizuje kursy językowe i komputerowe dla osób 50 + z projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego w ramach działania 5.5 Kształcenie ustawiczne. 

Inkubator w Bytowie - 4.04.2018
 
Kaszubskiego Funduszu Przedsiębiorczości- spotkania informacyjne

Kaszubskiego Funduszu Przedsiębiorczości- spotkania informacyjne

Informujemy, iż w ramach stałych konsultacji zamiejscowych pracownicy, Kaszubskiego Funduszu Przedsiębiorczości, udzielać będą bezpłatnych informacji na temat możliwego wsparcia na rozpoczęcie, rozwój działalności gospodarczej oraz na inwestycje ze środków Województwa Pomorskiego. Preferencyjne pożyczki do 250 tys. zł dostępne są z oprocentowaniem już od 1,85%. Mała Pożyczka .

Inkubator w Bytowie - 9.03.2018
 
Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” s.c. Alicja Marmołowska, Ewa Marmołowska zaprasza na bezpłatne kursy komputerowe

Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” s.c. Alicja Marmołowska, Ewa Marmołowska zaprasza na bezpłatne kursy komputerowe

Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” s.c. Alicja Marmołowska, Ewa Marmołowska zaprasza na bezpłatne kursy komputerowe realizowane w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Będzie to 78 godzin kursu komputerowego ECCC z zakresu DIGCOMP zakończonego  możliwością uzyskania Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Informatycznych.

Inkubator w Bytowie - 19.03.2018
 
Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców , Bytów- 22.03.2018

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców , Bytów- 22.03.2018

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkania informacyjne organizowane w dniach 21 marca (w Słupsku) oraz 22 marca (w Bytowie) 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia pochodzącego ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W trakcie spotkań przewidziano możliwość konsultacji z Brokerem Eksportowym działającym w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy”. 

Inkubator w Bytowie - 7.03.2018
 
REKRUTACJA DO UDZIAŁU W PROJEKCIE W POWIECIE BYTOWSKIM

REKRUTACJA DO UDZIAŁU W PROJEKCIE W POWIECIE BYTOWSKIM

Zapraszamy do udziału w projekcie finansowanym przez Unię Europejską pt. „Aktywizacja społeczno-zawodowa osób niepełnosprawnych z gmin powiatu bytowskiego charakteryzujących się ponadprzeciętnym wykluczeniem społecznym”.

Inkubator w Bytowie - 1.02.2018
 
Podsumowanie projektu "Środa z prawnikiem " 2017

Podsumowanie projektu "Środa z prawnikiem " 2017

 

W 2017 r.  prawnik udzielił 298 porad.

Dyżury prawnika odbywały się w  środy w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie.

Na poradę trzeba było się umówić osobiście lub telefonicznie

Z porad prawnych mógł skorzystać każdy mieszkaniec  powiatu bytowskiego.

Inkubator w Bytowie - 6.02.2018
 
MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI). 

Bezpłatne konsultacje odbędą się:

Inkubator w Bytowie - 6.02.2018
 
Zaproszenie na Konferencję "Bezpieczeństwo w Twoich rękach"

Zaproszenie na Konferencję "Bezpieczeństwo w Twoich rękach"

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na IV Konferencję „Bezpieczeństwo w Twoich rękach”, która odbędzie się 27 lutego 2018 r. w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie, przy ul. Podzamcze 34. Jest to event organizowany  dla Kaszubskiego  Związku  Pracodawców,  który wraz  z firmą IROGLOBAL   Sp.   z   o.o.   jest równocześnie współorganizatorem wydarzenia. Celem konferencji jest przedstawienie nowoczesnych rozwiązań wspomagających bezpieczeństwo zarówno w zakładach pracy, jak i w życiu codziennym oraz wymiana doświadczeń w tym zakresie.

Inkubator w Bytowie - 15.02.2018
 

SPOTKANIE BYTOWSKIEGO KLUBU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

V SPOTKANIE BYTOWSKIEGO KLUBU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

ŚRODA 28 LUTY GODZ. 18

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

PRZEKONASZ SIĘ, jak skutecznie budować zespoły sprzedażowe oraz jakie czynniki są kluczowe, aby systematycznie zwiększać sprzedaż. Opowie o tym Daniel Jankowski, były dyrektor handlowy korporacji farmaceutycznej, który stworzył zespół sprzedażowy, generujący miliony złotych zysku rocznie.

DOWIESZ SIĘ, jak w praktyce mądrze i bezpiecznie inwestować w nieruchomości. Przekonasz się również, jak w krótkim czasie możesz stać się właścicielem nieruchomości o wartości 100-150 tys. zł – nawet jeśli obecnie nie masz dużej ilości pieniędzy i nie chcesz zaciągać kredytu w banku. Brzmi niewiarygodnie? Jednak jest to możliwe! Opowie o tym Marek Klamut, profesjonalny inwestor i przedsiębiorca z prawie 30-letnim doświadczeniem w biznesie.

POZNASZ innych przedsiębiorczych ludzi z Twojego regionu. Jeśli szukasz partnerów do współpracy, masz jakiś ciekawy produkt lub też po prostu chcesz poznać ciekawych, ambitnych ludzi – będziesz miał/a ku temu okazję, ponieważ networking jest również ważną częścią naszego spotkania.

USŁYSZYSZ, jak możesz stać się częścią społeczności Klubu Przedsiębiorczości, dzięki której aktywnie pomożemy Ci w dotarciu do nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

 

AGENDA SPOTKANIA:

Godz. 17:15-18:00 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW.

Moduł 1 (godz. 18:00-18:15)
POWITANIE I WSTĘP – CO TOBIE MOŻE DAĆ KLUB PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?

Prowadzący: Adam Przemyk i Jacek Szwed, założyciele Klubów Przedsiębiorczości.
W trakcie wstępu dowiesz się, kim jesteśmy, dlaczego powstał Klub, jaka jest nasza misja i jak Tobie może on pomóc w realizacji Twoich celów biznesowych.

Moduł 2 (godz. 18:15- 19:30)
SPRZEDAŻ- UMIEJĘTNOŚĆ XXI WIEKU.

Poprowadzi: Daniel Jankowski. Były dyrektor handlowy w jednej korporacji farmaceutycznych. Zarządzał zespołem kilkudziesięciu profesjonalnych handlowców, którzy generowali ponad milion złotych obrotów miesięcznie. Obecnie Daniel jest CEO Instytutu Kryptografii, międzynarodowej spółki, która zajmuje się edukacją w zakresie technologii Blockchain oraz kryptowalut.

W trakcie tej prelekcji dowiesz się:

  • Jak skutecznie budować zespoły sprzedażowe,
  • Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze osób do zespołu,
  • W jaki sposób zarządzać ludźmi, aby chcieli oni za Tobą podążać,
  • Jak budować właściwe relacje ze swoim zespołem,
  • Jakie są najważniejsze parametry, które powinieneś na bieżąco monitorować w swoich zespołach.

PRZERWA KAWOWO-NETWORKINGOWA (godz. 19:30-20:00)Inkubator w Bytowie - 26.02.2018
 
OFERTA PRACY

OFERTA PRACY

OFERTA PRACY

Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o.

Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. został powołany do życia w 2004 roku z inicjatywy Marszałka Województwa Pomorskiego. Jesteśmy spółką z większościowym udziałem  jednostek samorządu terytorialnego, której priorytetem jest wspieranie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych (non governmental organisation, NGO), działających na terenie województwa pomorskiego, poprzez udostępnianie nisko oprocentowanych pożyczek. Oferowane przez nas pożyczki na rozwój przedsiębiorstw i NGO, finansowane są ze środków samorządowych, Budżetu Państwa oraz Unii Europejskiej.

 

Inkubator w Bytowie - 27.02.2018
 

Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku w czerwcu rozpoczął realizację trzyletniego programu „Sieć kultury” skierowanego dla osób zajmujących się edukacją kulturową w województwie pomorskim. Jego zadaniem jest wzmocnienie roli edukacji kulturowej w działaniach instytucji kultury i oświaty przez tworzenie warunków do współpracy między edukatorami i animatorami kultury.

W dniach 25 - 26 czerwca br. w  Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie spotkali się nauczyciele i edukatorzy, którzy aktywnie działają w obszarze edukacji kulturowej w regionie na bezpłatnych warsztatach: Design Thinking dla kultury, Nowe technologie w edukacji kulturowej i Facylitacja jako narzędzia pracy z grupą.

Na warsztatach przedstawione zostały możliwości wykorzystania nowych technologii w projektach z zakresu edukacji kulturowej, zaprezentowano główne metody umożliwiające poznanie potrzeb i problemów odbiorców, a także można było doświadczyć  wykorzystanie poznanych narzędzi facylitacyjnych.

 
 
 
1... 2 3 4 5 6 ...13
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij