Aktualności

Sieć kultury. Warsztaty w Bytowie

Współpraca

Współpraca

26.01.2016 r. o godz. 16.00 w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie odbyło się spotkanie Operatora czyli Fundacji Rozwoju Lokalnego „PARASOL” z firmami zarówno inkubowanymi jak i komercyjnymi wynajmującymi pomieszczenia biurowe w Inkubatorze.

Inkubator w Bytowie - 28.01.2016
 

Porozumienie o współpracy

Inkubator w Bytowie - 22.11.2015
 

II Spotkanie przedstawicieli Inkubatorów Przedsiębiorczości

W dniu 29.04.2015r  w Inkubatorze Przedsiębiorczości Cierznie odbyło się kolejne spotkanie networkingowe Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz innych Instytucji Otoczenia Biznesu, które działają na obszarze województwa pomorskiego.

Inkubator w Bytowie - 29.04.2015
 

KONKURS NA NAJLEPSZY MATERIAŁ PROMUJĄCY KASZUBSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOSCI

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszy materiał promocyjny Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

Jeżeli jesteś kreatywny, utalentowany artystycznie lub potrafisz współpracować z grupą dobranych osób to jest to szansa 
DLA CIEBIE

Nie ograniczamy Waszej inwencji formą materiału

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 31 maja

Chcesz uzyskać więcej informacji: tomasz.furman@inkubatorbytow.com.pl

Telefon: 730 606 062

Inkubator w Bytowie - 23.04.2015
 
Bytowska Baśka w Inkubatorze

Bytowska Baśka w Inkubatorze

W dniach 29-31 maja Gmina Bytów obchodziła 25-lecie Samorządności. 30 maja w sobotę, w ramach „Kaszubskiej Soboty” można było uczestniczyć w występach artystycznych, wystawach czy kiermaszu. Tego dnia w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie odbyła się „Bytowska Baśka”, która stała się już tradycją w naszym mieście. Turniej kaszubskiej gry karcianej jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju.

Inkubator w Bytowie - 30.05.2015
 

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców - 23.09.2015

Wypełnij formularz i dowiedz sie nt. „Najważniejszych zasad pozyskiwania dotacji i realizowania przez przedsiębiorców projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”

Inkubator w Bytowie - 15.09.2015
 
Kolejne spotkanie IOB z województwa pomorskiego

Kolejne spotkanie IOB z województwa pomorskiego

Inkubator w Bytowie - 3.06.2015
 

Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku w czerwcu rozpoczął realizację trzyletniego programu „Sieć kultury” skierowanego dla osób zajmujących się edukacją kulturową w województwie pomorskim. Jego zadaniem jest wzmocnienie roli edukacji kulturowej w działaniach instytucji kultury i oświaty przez tworzenie warunków do współpracy między edukatorami i animatorami kultury.

W dniach 25 - 26 czerwca br. w  Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie spotkali się nauczyciele i edukatorzy, którzy aktywnie działają w obszarze edukacji kulturowej w regionie na bezpłatnych warsztatach: Design Thinking dla kultury, Nowe technologie w edukacji kulturowej i Facylitacja jako narzędzia pracy z grupą.

Na warsztatach przedstawione zostały możliwości wykorzystania nowych technologii w projektach z zakresu edukacji kulturowej, zaprezentowano główne metody umożliwiające poznanie potrzeb i problemów odbiorców, a także można było doświadczyć  wykorzystanie poznanych narzędzi facylitacyjnych.

 
 
 
1... 8 9 10 11 12 ...14
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij