Aktualności

 Bezpłatne webinarium „Przedsiębiorco sprawdź jak zaoszczędzić ? Wsparcie na wdrożenie efektywności  energetycznej w firmie”.

Bezpłatne webinarium „Przedsiębiorco sprawdź jak zaoszczędzić ? Wsparcie na wdrożenie efektywności energetycznej w firmie”.

Rosnące koszty energii elektrycznej i ogrzewania mogą znacząco obciążyć budżety firm. Przedsiębiorcy w poszukiwaniu skutecznych, długofalowych rozwiązań mogą otrzymać wsparcie z Funduszy Europejskich na inwestycje związane z ekoefektywnością energetyczną, które pomogą wprowadzić oszczędności.

Zapraszamy przedsiębiorców, chcących  skorzystać z doradztwa podczas podejmowania działań na rzecz podniesienia efektywności energetycznej, takich jak przeprowadzenie audytu lub inwestycji, czy również w procesie ubiegania się o dofinansowanie na działania w tym obszarze.

W trakcie webinaru zostanie przedstawiona oferta doradztwa energetycznego oraz aktualne formy i środki finansowania inwestycji z zakresu efektywności energetycznej i OZE, dostępne na terenie województwa pomorskiego.

Spotkanie odbędzie się  24 marca 2022r. w godzinach 10:00 - 11:15 na platformie ZOOM.

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://www.arp.gda.pl/1740,aktualnosci-lpi-fe?tresc=15859

Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie zapisu na listę uczestników oraz link do spotkania, który będzie wysłany najpóźniej w dniu wydarzenia tj. 24.03.2022r.

 

Wymagania techniczne:

- aby wziąć udział w webinarium należy zainstalować na komputerze lub pobrać na telefon

aplikację Zoom Client  do pobrania na stronie (https://zoom.us/download)

- zalecamy korzystanie ze stałego łącza internetowego i przeglądarki Chrome

 

Kontakt do organizatora:

Punkt Informacyjny Agencji  Rozwoju Pomorza w Słupsku

tel.:  59  714 18 44

e-mail:  punkt.slupsk@arp.gda.pl

 

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij