Aktualności

Kolacja mikołajkowa w bytowskim Inkubatorze

Kolacja mikołajkowa w bytowskim Inkubatorze

W dniu 11 grudnia 2014 r w bytowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości na dobre zagościł nastrój przedświąteczny, bowiem tego dnia odbyło się pierwsze inkubatorowe spotkanie mikołajkowe. 

Na kolacji zjawili się przedstawiciele wszystkich firm inkubowanych oraz operator KIP w Bytowie – pracownicy, założyciele i członkowie zarządu Fundacji Rozwoju Lokalnego „PARASOL”. Wszyscy uczestnicy włożyli swój wkład w organizacje spotkania, dzięki czemu był to bardzo przyjemnie spędzony czas w blasku świec, klimatycznym wystroju i muzyce świątecznej oraz bogatym menu.

Spotkanie zorganizowane zostało z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, jednak jego celem była również integracja podmiotów znajdujących się w bytowskim Inkubatorze.

Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni z tego spotkania, tym bardziej widząc tak wielkie zaangażowanie ze strony przedsiębiorstw inkubowanych. Każdy kto prowadzi własną firmę, musi charakteryzować się bardzo dobrą organizacją czasu, jednak bardzo często, tym bardziej w okresie przedświątecznym, tego wolnego czasu brakuje, dlatego w imieniu pracowników KIP w Bytowie chcielibyśmy szczególnie podziękować uczestnikom za poświęcony czas.

Galeria (zobacz również)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij