Aktualności

Poznaj zasady prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów

Poznaj zasady prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów

Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie zapraszają na szkolenie pt. "Księgowość małych podmiotów gospodarczych".

Szkolenie odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Skierowane jest do osób, które zamierzają rozpocząć lub prowadzą już działalność gospodarczą i chcą zdobyć wiedzę aby prawidłowo prowadzić podatkową książkę przychodów i rozchodów (PKPiR). Pierwsza część spotkanie będzie miała formę wykładu.  Podczas szkolenia Uczestnicy poznają zasady prowadzenia PKPiR, zdobędą wiedzę na temat znaczenia i zasad wystawiania poszczególnych dokumentów występujących w obrocie gospodarczym, zapoznają się ze sposobem ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych w poszczególnych kolumnach księgi oraz korygowania przychodów i kosztów. W  drugiej części odbędą się warsztaty podczas, której uczestnicy przećwiczą i utrwalą zdobytą wcześniej wiedzę. Prosimy o zabranie na szkolenie kalkulatorów – mówi Piotr Sazon z Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. 

Szkolenie odbędzie się 21 listopada 2014 r. w godzinach 9.00 – 16.00 w Bytowie – miejsce szkolenia: Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości, przy ul. Podzamcze 34.

W celu rezerwacji miejsca, uprzejmie prosimy o zgłoszenie udziału pod numerem telefonu 784 318 037 lub na email: p.sazon@pfp.com.pl. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

Polska Fundacja Przedsiębiorczości funkcjonuje od 1997 roku. Jest to instytucja, która działa na rzecz rozwoju mikro i małych przedsiębiorstw. Fundacja oferuje pomoc finansową, szkoleniową i doradczą. Największym zainteresowaniem cieszą się środki na rozwój działalności udzielane w ramach Inicjatywy JEREMIE.

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij