Aktualności

Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” rozpoczyna realizację II edycji projektu pn. „Akademia Zatrudnienia”

Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” rozpoczyna realizację II edycji projektu pn. „Akademia Zatrudnienia”

Szansa na pracę
Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” s. c. Alicja Marmołowska Ewa Marmołowska rozpoczyna realizację II edycji projektu pn. „Akademia Zatrudnienia”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Do udziału w projekcie zapraszamy osoby, które są mieszkańcami powiatu bytowskiego, kościerskiego i lęborskiego, mają co najmniej 30 lat i są zarejestrowane jako bezrobotne. W szczególności zapraszamy do zgłaszania osoby o niskich kwalifikacjach, z niepełnosprawnościami, długotrwale bezrobotne oraz kobiety i osoby po 50 roku życia.

W ramach projektu oferujemy staże oraz szkolenia. Staże przyuczające do zawodu będą trwać maksymalnie 6 miesięcy. Uczestnik podczas odbywania stażu będzie otrzymywał stypendium stażowe w wysokości ok. 1.290 zł. Każda osoba biorąca udział w stażu zostanie objęta ubezpieczeniem. Szkolenia nadające kwalifikacje zawodowe, które oferowane są w ramach projektu "Akademia Zatrudnienia" zakończone będą egzaminem. W zakresie oferowanych szkoleń znalazły się m.in. szkolenia komputerowe ECCC, drwal-operator pilarki, bezpłatny kurs prawa jazdy kategorii C, E lub D, spawanie różnymi metodami, operator wózka widłowego, kursy na operatora koparko-ładowarki na wszystkie kategorie, obsługa żurawi, uprawnienia elektryczne do 1kw, szkolenia CNC, szkolenie stylizacja paznokci. Podczas szkoleń uczestnikom zapewniony będzie zwrot kosztów dojazdu, materiały szkoleniowe i dydaktyczne, wyżywienie, ubrania robocze oraz ubezpieczenie NNW

.
Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 08.-14.05.2017 r. Dokumenty rekrutacyjne są dostępne na stronie internetowej www.marmolowski.pl. Warunkiem przystąpienia do projektu będzie złożenie dokumentów rekrutacyjnych w ogłoszonym terminie rekrutacji w jednym z biur mieszczących się w:
1. Bytowie przy ulicy Miłej 26 oraz ul. 11. Listopada 1;
2. Lęborku w budynku Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, ul. Bolesława Krzywoustego 1;
3. Kościerzynie w budynku Fundacji Inkubator, ul. Strzelecka 34.


Informacje udzielane są także telefonicznie pod numerem: 796 005 035.
Do kontaktu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane oraz pracodawców, którzy poszukują osób na staż przyuczający do zawodu.

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij