Aktualności

Spotkanie integracyjne

Spotkanie integracyjne

20 marca 2015 roku już po raz drugi odbyło się spotkanie firm inkubowanych z operatorem Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie, Fundacją Rozwoju Lokalnego "PARASOL". Pierwsze takie spotkanie miało miejsce w grudniu, a pretekstem były zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Tym razem spotkaliśmy się z okazji nadchodzącej Wielkanocy oraz przywitaliśmy wiosnę.

Wszyscy uczestnicy włożyli swój wkład w organizacje spotkania, dzięki czemu był to bardzo przyjemnie spędzony czas, który wprowadził nas w optymistyczny i radosny, wiosenny nastrój.

Spotkanie uważamy za jak najbardziej udane, a widząc zaangażowanie inkubowanych przedsiębiorstw, jeszcze bardziej napawa nas to radością. Dlatego w imieniu pracowników KIP w Bytowie chcielibyśmy szczególnie podziękować uczestnikom za poświęcony czas i liczymy na jeszcze większą frekwencję na kolejnych tego typu spotkaniach.

 

GALERIA

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij