Aktualności

PCE „Marmołowski” zaprasza mieszkańców powiatu bytowskiego, lęborskiego, kościerskiego do udziału w projekcie „Nowy start”

Celem projektu jest m.in. wsparcie osób chcących otworzyć własną działalność gospodarczą oraz planujacych podnieść kwalifikacje zawodowe.

 

W ramach projektu zaplanowano szkolenia i doradztwo przygotowujące do prowadzenia firmy, a także wsparcie finansowe w kwocie do 47 tys. zł na otwarcie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej. W sumie wsparciem ścieżki dotacyjnej zostanie objętych 30 osób, z których 26 osób otrzyma środki finansowe na otwarcie własnej firmy.

Ponadto 70 osób będzie miało szansę podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, w tym 50 osób skorzysta z bezpłatnych szkoleń zawodowych, a 20 osób ze studiów podyplomowych. 

Warunki udziału w projekcie oraz zaplanowane formy wsparcia zostały wskazane w regulaminach projektu znajdujących się na naszej stronie internetowej w zakładkach: => PROJEKTY UNIJNE => NOWY START.

Druga rekrutacja do projektu w celu uzyskania dotacji będzie prowadzona w terminach: od 7 do 18 maja 2018r.

Rekrutacja na bezpłatne szkolenia zawodowe będzie prowadzona  w terminie: od 7 do 18 maja 2018 r. 

Rekrutacja na bezpłatne studia podyplomowe  będzie prowadzona  w terminie: od 4 do 15 czerwca 2018 r. 

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy na spotkanie informacyjne, na których zostaną omówione zasady udziału w projekcie:

  • PCE "Marmołowski", ul. Miła 26, 77-100 Bytów - 07.05.2018 r., godz. 15.00

Informacje nt. projektu można uzyskać również telefonicznie pod nr 730-000-528, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając pytanie na adres: nowy.start@marmolowski.pl.

Projekt „Nowy start” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij