Aktualności

SPOTKANIE BYTOWSKIEGO KLUBU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

V SPOTKANIE BYTOWSKIEGO KLUBU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

ŚRODA 28 LUTY GODZ. 18

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

PRZEKONASZ SIĘ, jak skutecznie budować zespoły sprzedażowe oraz jakie czynniki są kluczowe, aby systematycznie zwiększać sprzedaż. Opowie o tym Daniel Jankowski, były dyrektor handlowy korporacji farmaceutycznej, który stworzył zespół sprzedażowy, generujący miliony złotych zysku rocznie.

DOWIESZ SIĘ, jak w praktyce mądrze i bezpiecznie inwestować w nieruchomości. Przekonasz się również, jak w krótkim czasie możesz stać się właścicielem nieruchomości o wartości 100-150 tys. zł – nawet jeśli obecnie nie masz dużej ilości pieniędzy i nie chcesz zaciągać kredytu w banku. Brzmi niewiarygodnie? Jednak jest to możliwe! Opowie o tym Marek Klamut, profesjonalny inwestor i przedsiębiorca z prawie 30-letnim doświadczeniem w biznesie.

POZNASZ innych przedsiębiorczych ludzi z Twojego regionu. Jeśli szukasz partnerów do współpracy, masz jakiś ciekawy produkt lub też po prostu chcesz poznać ciekawych, ambitnych ludzi – będziesz miał/a ku temu okazję, ponieważ networking jest również ważną częścią naszego spotkania.

USŁYSZYSZ, jak możesz stać się częścią społeczności Klubu Przedsiębiorczości, dzięki której aktywnie pomożemy Ci w dotarciu do nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

 

AGENDA SPOTKANIA:

Godz. 17:15-18:00 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW.

Moduł 1 (godz. 18:00-18:15)
POWITANIE I WSTĘP – CO TOBIE MOŻE DAĆ KLUB PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?

Prowadzący: Adam Przemyk i Jacek Szwed, założyciele Klubów Przedsiębiorczości.
W trakcie wstępu dowiesz się, kim jesteśmy, dlaczego powstał Klub, jaka jest nasza misja i jak Tobie może on pomóc w realizacji Twoich celów biznesowych.

Moduł 2 (godz. 18:15- 19:30)
SPRZEDAŻ- UMIEJĘTNOŚĆ XXI WIEKU.

Poprowadzi: Daniel Jankowski. Były dyrektor handlowy w jednej korporacji farmaceutycznych. Zarządzał zespołem kilkudziesięciu profesjonalnych handlowców, którzy generowali ponad milion złotych obrotów miesięcznie. Obecnie Daniel jest CEO Instytutu Kryptografii, międzynarodowej spółki, która zajmuje się edukacją w zakresie technologii Blockchain oraz kryptowalut.

W trakcie tej prelekcji dowiesz się:

  • Jak skutecznie budować zespoły sprzedażowe,
  • Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze osób do zespołu,
  • W jaki sposób zarządzać ludźmi, aby chcieli oni za Tobą podążać,
  • Jak budować właściwe relacje ze swoim zespołem,
  • Jakie są najważniejsze parametry, które powinieneś na bieżąco monitorować w swoich zespołach.

PRZERWA KAWOWO-NETWORKINGOWA (godz. 19:30-20:00)Moduł 3 (godz. 20:00-21:30)
STRATEGIA GENEROWANIA BOGACTWA. INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI.

Prowadzący: Marek Klamut. Przedsiębiorca z prawie 30-letnim doświadczeniem w biznesie i współwłaściciel firmy TREENEO, która w ciągu 6 ostatnich lat wygenerowała sprzedaż w wysokości ponad 150 mln złotych.

Podczas tego wystąpienia nasz gość przedstawi Ci konkretną strategię inwestowania w nieruchomości, dzięki której możesz stać się właścicielem majątku o wartości około miliona złotych w ciągu 5 lat. Jakie są najczęściej popełniane błędy przez początkujących inwestorów? Dlaczego ludziom wydaje się, że inwestowanie przeznaczone jest tylko dla ludzi bogatych? Jakie są współczesne zagrożenia związane z majątkiem osobistym? Jak w krótkim czasie możesz stać się właścicielem nieruchomości wartej około 100-150 tys. złotych, nawet jeśli obecnie nie masz dużej ilości gotówki i nie chcesz zaciągać kredytu w banku? Być może brzmi to niewiarygodnie, ale tak, jest to możliwe i m.in. o tym opowie nasz gość.

Moduł 4 (godz. 21:30)
WEZWANIE DO DZIAŁANIA.

Podsumowanie i podziękowanie za udział w tym wyjątkowym wieczorze, przepełnionym wymianą doświadczeń oraz praktyczną wiedzą finansową i biznesową.

 

GWARANTUJEMY:
Świetną zabawę i rozwój Twojej inteligencji finansowej oraz biznesowej!

 

TWOJA INWESTYCJA 50 ZŁ

KTÓRA ZWRÓCI CI SIĘ WIELOKROTNIE W TWOICH DOŚWIADCZENIACH ŻYCIOWYCH.

 

ZAPISY PRZEZ STRONĘ: www.klubprzedsiebiorczosci.pl LUB DZWONIĄC DO NAS

WŁODEK 727 914 905    MAREK 727 930 140

WOJTEK 509 175 482    SEBASTIAN 602 321 023

Jeśli zgłaszasz się przez stronę wpisz kod rabatowy: wojciech-jazdzewski

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij